Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego – w błędzie trwać. Żyć – to myśleć. Cyceron

Blog nieperiodyczny. Nowy wpis przynajmniej raz w tygodniu.

O facetach bez jaj.

ObrazekObejrzałem wywiad z p. Figurą, która łamiącym się głosem opowiadała o życiu jako kobieta maltretowana. I zacząłem się zastanawiać jak kurwa można być taką męską miernotą. Jak straszną trzeba być mentalną ciotą, żeby będąc facetem znęcać się nad kobietą? Jesteś (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ -> LEWANDOWSKI.TK

Reklamy

2 comments on “O facetach bez jaj.

 1. Rafał Fąfarski
  22 listopada 2012

  Ile to człowiek musi się naszukać w tym necie, żeby znaleźć coś naprawdę interesującego. A tu masz – taki fajny blog.

 2. jasiu51
  1 listopada 2014

  A jak to inaczej nazwać. Jak wojsko katuje na śmierć uczciwych obywateli naszego kraju (Gdańsk)

  Jak to jest, że Polskie Wojsko znęca się i zamęcza na śmierć uczciwych Polaków?
  Prawda jest, że ktoś czasami zostanie przez wojsko mniej lub bardziej poszkodowany. Ofiara stara się z tego powodu coś później wywalczyć w sądzie. Jednak nie chce do tego absolutnie dopuścić, odmawia wszelkich praw do uczciwego postępowania przed sądem (zgodnie z zapisami w konstytucji), zniechęca używając wypracowanych latami sposobów na podobne okoliczności. Doprowadza to ostatecznie do wyczerpania sił psychicznych organizmu u ofiary przemocy, a nierzadko do samobójstwa, lub po zastosowaniu wypracowanych metod zdalnej walki do śmierci ofiary.
  Szkody, które hunta wyrządziła mogą przerosnąć wszelkie wyobrażenia już na samym wstępie, jak np. kradzież pomysłu na biznes, prześladowanie w miejscu pracy lub zamieszkania, masowe pomówienia pod adresem ofiary a także często grabież.
  Początkowo winowajcą jest tylko jeden albo kilku wojskowych, jednak reszta jednostki z czasem solidaryzuje się nimi, zależnie od uznania przez resztę hunty. I wtedy wspólnie znęcają się nad niewinną ofiarą. Może być również i tak, że grupka podchmielonych wojskowych po raz pierwszy zaczepia ofiarę na ulicy, dla zabawy katuje jakąś osobę skrytymi metodami na odległość lub wyrządzając inną szkodę.

  Jakie więc to wojsko wypracowało metody do terroryzowania mieszkanców tego kraju i narzucania im na siłę swoich urojonych praw? Kilka skromniejszych przykładów na pewno wiele w tej kwestii wyjaśni:
  W pobliżu ofiary po cichu wypowiada się najgorsze obelgi pod jej adresem i inne nie mniej dlań szkodliwe treści, byle cicho, tak aby nikt postronny tego nie dosłyszał. Jedna obelga po drugiej, bez chwili wytchnienia. Takie znęcanie się nad ofiarą trwa bez końca dzień w dzień, miesiąc za miesiącem, a czasami wiele lat, w miejscach, w jakich się tylko da i kiedy się tylko da, czasami jeden z nich, innym razem drugi, w innym miejscu trzeci, czwarty, itd., no i wszyscy biorący w tym udział są świetnie zorientowani gdzie ofiara się w danym momencie znajduje i doskonale zorganizowani. Katowanie ofiary nie mające swojego końca doprowadza z czasem do jej załamania psychicznego, a niekiedy i do samobójstwa.
  To nie cieszące się uznaniem tajemnicze wojsko doprowadziło już do śmierci wielu niewinnych Polaków. Szpiegują oni również poszkodowaną osobę, utrudniają znalezienie pomocy, inscenizują w różnych miejscach wydarzenia mające doprowadzić do późniejszego ośmieszenia ofiary, podstawiają ludzi, i wszystko to często traktują jako dobrą zabawę, a w najgorszym przypadku marnują czas swojej ofierze. Ale mają także inne wypracowane metody, dużo gorsze w w celu znęcania się nad człowiekiem.
  Jednostka ta trudni się ćwiczeniem zdalnych szpiegów i morderców. A osoby z tej hunty często nie odczuwają jakichkolwiek zachamowań i stosują doskonalone latami metody do terroryzowania osób uznanych za wroga jednostki (czyt.: poszkodowanych domagających się swoich praw), nierzadko obcokrajowców. Swoimi zdalnymi metodami doprowadzają ofiarę np. do ciagłego bólu głowy, ale zdolni są nawet do spowodowania uszkodzeń mózgu gdy użyją więcej siły, zwłaszcza zespołowo. Stosują też często połączenie wszystkich znanych sobie zdalnych metod znęcania się nad człowiekiem, co jest najgorszą formą skrytych zbroni przeciwko ludzkości. Ofiara nawet nie wie jak się obronić, dowodów ataku i zbrodni brak, napastnicy atakują z ukrycia na odległość, lub w innych sytuacjach działają anonimowo.
  W procederze bierze udział początkowo niewielka grupa wojskowych, jednak pałąją oni tak wielką agresją, że jeden drugiego zachęca, wypowiadając pomówienia na poszkodowaną osobę, przedstawia jako najgorszą zakałę, potwora i wroga publicznego, zbója, przestępcę, itd. A to, że jeden drugiemu wierzy na słowo nie znając go nawet osobiście, co już przerasta wszelkie wyobrażenia.
  Koniec końców ofiara terroryzowana jest w sposób ciągły dzień i noc nawet przez setki albo i więcej wojskowych. Aby zwiększyć liczebność napastników wciąga się wcale nie rzadko do tych zbrodniczych działań rezerwę, a nawet osoby z rodzin oraz kręgu znajomych, a często również niepełnoletnich oraz dzieci.Przedstawione tu działania niewątpliwie terrorystyczne są z pewnością jedną z najgorszych form zbiorowego katowania bezbronnej ofiary.
  Mimo, że działania tu przedstawione nie są częste, jest to jednak wojna w skrytej formie, prowadzone przez tajemnicze wojsko z Gdańska z jedną przeważnie, bezbronną i niewinną osobą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 25 września 2012 by in Tematy and tagged , , , , , , .
%d blogerów lubi to: