Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego – w błędzie trwać. Żyć – to myśleć. Cyceron

Blog nieperiodyczny. Nowy wpis przynajmniej raz w tygodniu.

Prawda jest jedna.

 

Lewandowski was nienawidzi, cały świat was nienawidzi. Choć brzmi to jak jakiś pieprzony plagiat to prawda jest tylko jedna. Kiedy tylko każdy z was zda sobie z tego sprawę życie nabierze nowej jeszcze bardziej gównianej jakości. Ludzie życzą nam źle i czerpią fetyszystyczne przyjemności z każdej mojej i twojej porażki. Potrzebujesz dowodu? Kiedy ostatni raz odezwał się ktoś faktycznie zainteresowany tym co u ciebie słychać? Może na początku padło pytanie co u mnie słychać, ale po stwierdzeniu „stara bieda, a u ciebie?” rozpoczyna się kawalkada narzekań na kogoś, coś, życie. Liczba osób, która uśmiecha się szyderczo kiedy wywracasz się na śniegu jest odwrotnie proporcjonalna do liczny osób gotowych podać ci rękę żebyś wstał.

Jeśli macie chociaż dwie osoby, które są z wami szczere trzymajcie je blisko siebie, bo to gatunek na wymarciu. Każdego kto traktuje was jak prywatne konfesjonały traktujcie najgorzej jak umiecie. Od kilku lat celowo jestem nieprzyjemnym zarozumialcem. Jakie wspaniałe okazało się życie kiedy grono, które mnie nienawidzi powiększyło się kilkakrotnie. Teraz to ja decyduje o tym kto lubi ze mną rozmawiać a kto nie.

Tak samo mało obchodzi kogokolwiek, że właśnie żresz kanapkę siedząc na kiblu, dlatego z łaski swojej oszczędźcie ludzkości tych smaczków z życia na fejsie. Proporcjonalnie mało osób jest zainteresowanych waszym udanym stosunkiem płciowym z zeszłej nocy. To prawda. Wyjdź na ulicę i krzycz „Zrobiłam kanapki dla mojego misiaczka!” daje ci słowo honoru nikt nie zalajkuje tego oratorium. W najlepszym wypadku usłyszysz swojskie „zamknij ryja!”.

Fejs to nie kloaka, w której można się chwalić wszystkim co wychodzi z twojego ciała, nie mieszkasz też w cholernej Ameryce.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 6 czerwca 2012 by in O Autorze and tagged , , , , , .
%d blogerów lubi to: