Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego – w błędzie trwać. Żyć – to myśleć. Cyceron

Blog nieperiodyczny. Nowy wpis przynajmniej raz w tygodniu.

Co dobre staje się złe, co złe pozostaje złym…

Od kilku dni mam wątpliwą przyjemność uczestniczyć biernie w ocieplaniu bloku. Oznacza to nie mniej nie więcej, że od godziny szóstej do godziny siedemnastej panowie robotnicy hałasują napierdalają za oknem.

tumblr_lhil3yg45s1qa39ano1_500Wiedząc ile zarabiają tacy budowlańcy, najczęściej jednocześnie partacząc niedźwiedzią część roboty, porzućcie mit Boba Budowniczego. Polski budowlaniec nadal ma nawyki budowlańca z PRLu – tu się zaszpachluje, tu się malnie, tu nie będzie widać, a tu może tak dyndać. Oczywiście nie mówię, że wszyscy. Wręcz zaprzeczę sam sobie, mówiąc że pewnie większość tak nie robi, ja mam po prostu cholernego pecha i trafiła mi się taka ekipa.

Żeby nie być gołosłownym cytat wprost:
”E! Kurwa młodzi! Ruszta dupy na duł do kurwy nyndzy! Dobra! Ty bierzesz mietłe i zapierdalaj po rurach, Ty bierzesz drugo i opierdol tu na dole. No ruchy kurwa!”.

Przekonałem się w ten sposób, że złe nawyki pozostają niewykorzenione, ale najgorsze przyszło potem. Oglądając zdjęcia roznegliżowanych kobiet, aby potem wrzucić je na fanpage na facebooku, odkryłem, że te wszystkie modelki wyglądają tak samo. Świat mój zadrżał w posadach, co prawda tzw. celebrytki idzie rozpoznać po twarzach i innych częściach ciała, o tyle inne “bezimienne-gołodupne” modelki są identyczne. Usta wymalowane krwią zabitego zwierzęcia, w cycki (to już nie piersi to cycki) sylikon wepchany przed godziną w takiej ilości, że pod skórę podeszły żyłki, a najgorsze jest między nogami. Wszystkie wyglądają jak niepełnoletnie źródło przestępstwa. Ogolone do skóry, przypuszczam, że ostatnie znamiona włosów usunięte laserowo i wyglądają jak nówki-sztuki (nomen omen) nieścigane.

Smutne te, bo kochając się z kobietą, dobrze wiedzieć, że nie jest to szesnastoletnia córka, ale dorosła kobieta. Odrobina włosów nikogo nie zabiła, a działać może równie dobrze jak seksowna bielizna. old erotic pic at Frau Prau 01

Sylikon, owszem daje dużo radości zwłaszcza jeśli ocieplamy sobie dom, czy uszczelniamy okna, ale żeby tak w piersi ładować?? Lubię jeśli biust faluje przy odpowiednich pozycjach, gdy u biegnącej kobiety podskakuje w naturalny sposób, oraz kiedy rozbierając kobietę pierwszy raz być zaskoczonym i zawsze pozytywnie. Biust w biustonoszu to trochę jajko-niespodzianka. Pomijając wielkość, która też może być niespodzianką, to jeszcze dochodzi indywidualny kształt, forma, wygląd. Do smakowania coś jest, no i niespodzianka w środku.

Zwyczajnie kochając się z kobietą lubię wiedzieć, że jest pełnoletnia i że ja mam jedyny duży instrument, który naruszy jej ciało, a nie jakiś obrzydliwy budowlany pistolet do silikonu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 26 kwietnia 2012 by in Seks and tagged , , , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: