Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego – w błędzie trwać. Żyć – to myśleć. Cyceron

Blog nieperiodyczny. Nowy wpis przynajmniej raz w tygodniu.

Stare dobre, tanie filmy z DDR, czyli co zabrał Internet…

Użytkownicy Internetu się starzeją, a sam Internet już sie powoli zaczyna kończyć. Nawet nie chodzi mi o brak ciekawych zajęć na facebooku, bo jest tam milion różnych bezsensownych gier i testów, które skutecznie zajmą mój czas na najbliższy tysiąc lat, ale o to że już nic ciekawego tam nie ma.

Fora forami, można na nich pobyć miesiąc lub dwa, ale po tym czasie wszystkie ważne wątki mamy poruszone i ciekawość zaspokojoną. To jak zbyt częste spotkania klasowe, na którym już każdy wie dokładnie kto z kim się spotykał, kto jednak się wybił, a kto nie został sławnym piłkarzem tylko pije piwo pod blokiem, spotkanie się po raz kolejny w ciągu roku mija się z celem, bo większości i tak już wiele nie obchodzi.

Internet staje się nudny, bo przestał być elitarny, wystarczy telefon który operator da nam za dwa złote plus milion złotych kosztów manipulacyjnych plus jakiś tam abonencik. Przeglądanie Internetu to przecież winna być celebracja.

Dźwięk podłączania się dial-up do sieci brzmiał jak: Witaj w raju odzyskanym stęskniona duszo! Korzystaj do woli z mIRCa, polchata i stron z nagimi kobietami. Jednak strzeż się dialerów i innych podstępnych wrogów tej siedziby wolnej erotyki!.

Cisza na końcu dźwięku logowania to jak ostatni krok na szczyt wysokiej góry, z której widac praktycznie wszystko. Człowiek nabiera powietrza i z tej radości nie wie co z sobą zrobić.

Potem euforia neostrad i innych stałych łączy. No i te strony z filmami dla dorosłych. I tutaj zaczął kończyć się Internet. Obejrzenie filmu dla dorosłych teraz jest równie proste co sprawdzenie pogody na najbliższe stulecie, z uwzględnieniem końców świata i czterech biblijnych potopów. I jeszcze te pytania o dorosłość. Powiedzcie, ale szczerze, czy ktoś kiedyś klikną „Nie, nie jestem pełnoletni”, albo „Zabierz mnie stąd!”? Podobno dekadę temu ktoś kiedyś klikną w „Nie”, ale dlatego, że żona przełożony był w okolicy, a w jego kraju za masturbację w najlepszym wypadku utną głowę, w najgorszym też, ale tę większą.

Kiedyś goła baba to była frajda, świerszczyki dystrybuowane przez kolegę z sąsiedniego bloku, oglądane w piwnicy u innego kolegi to było coś, to jak Porsche z gumy Turbo. Raz komuś kiedyś udało się kupić kasetę VHS z tanim filmem Made in DDR. Film oglądało się cały w częściach, bo nikt nie ważył się przewijać bo „od przewijania na podglądzie psuła się taśma”!

Teraz nawet nie ma fabuły w tych filmach w Internecie. Przychodzi facet w celu każdym, mówi cokolwiek, na co pani ochoczo zdejmuje wszystkie ubrania i zaczyna się szalony 5 minutowy seks. Poza tym jak oni wyglądają! Panie są po wielokrotnych zabiegach chirurgii estetycznej waginalnej, rozmiar biustu zależy już od odbiorców w zalezności jaki sylikon wepcha sobie wspomniana w kieszeń pod piersią. Mężczyźni natomiast to albo Murzyn z penisem wielkości mojej lewej nogi, albo wyżyłowani atleci, którzy w przerwie między jednymi zawodami futbolu amerykańskiego, a biegiem na pięć tysięcy kilometrów, znaleźli chwilę na filmik porno.

Umówmy się bohaterowie filmów „Made in DDR” byli brzydcy, vide byli tacy jak by. Panowie mieli brzuszki ich penisy były „swojskiego rozmiaru”, natomiast kobiety miały owłosienie łonowe, biust który falował przy każdym ruchu, a nie sprężyście nie poruszał się wcale. I przynajmniej te jej włosy łonowe stanowiły gwarancję, że w filmie występuje dorosła kobieta.

Na koniec z sentymentu, pewien odgłos, a jeśli nie wiesz co to jest, to przepraszam nie możemy być przyjaciółmi…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 16 lutego 2012 by in Seks and tagged , , , , , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: