Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego – w błędzie trwać. Żyć – to myśleć. Cyceron

Blog nieperiodyczny. Nowy wpis przynajmniej raz w tygodniu.

Władza wisi mi czyszczenie laptopa.

Wierzyć się nie chce co można wyczytać w lubelskim dodatku do pewnej gazety. Umyślnie tytuł tym razem pominę, żeby nie być oskarżonym o te czy inne poglądy.

Opisany jest, a nawet bardzo dokładnie obfotografowany bal Ambasadorów. Oglądam sobie te zdjęcia i opisy no i nadal nie mogę patrzeć na te twarze. Zdjęcia są obleśne . Jak cała koncepcja. Kolejne nagrody dla kolejnych oddanych ambasadorów naszego regionu. Proszę mi tylko powiedzieć co mają te osoby poza jaką pamiąteczką na regale? No mają nadwagę, kaca i nowe znajomości. Zapytajcie się mnie skąd wzięli pieniądze na ten obsceniczny bal. Jeśli nie wiecie to z radością Wam powiem – od nas. Z naszych pieniędzy, z jakiegoś funduszu zorganizowano sobie bal dla posłów i radnych.

Porobiono sobie piękne zdjęcia, na których obżarte twarz śmieją się zapatrzone w „trio artystów” prowadzących imprezkę. Cud miód, region jest ubogi, bezrobocie znowu rośnie, ale jakich mamy wspaniałych radnych i jakie wspaniałe bale SOBIE organizują. Odwiedza ich przedstawiciel wspaniałej gazety i robi piękne zdjęcia. A gawiedź niech sobie patrzy jak się bawi elita.

Powiem szczerze, nie wiem co mnie tak wkurzyło, chyba nawet nie sam bal. Takie imprezy się zawsze odbywały i odbywać będą, ale wkurwiły mnie (teraz cały blog ma oznakowanie +18 mogę kląć!) te fotografie, no ilustracja do Folwarku Zwierzęcego. Twarze niektórych posłów nalane, czerwone, pyzate, rozhahane od ucha do ucha, gdyby nie mieli uszu śmiali by się dookoła głowy.

Ambasadorem został ksiądz, a wśród radnych bawiła się pewnie znajoma radna będąca jakoś blisko Polsatu. OK naprawdę, ale zdjęcia przekroczyły granice dobrego smaku, zwłaszcza panów z talerzami i ogóreczkiem, nasuwa się pytanie – a wódeczka schłodzona? Nie było wódeczki?? A Sprite na zapitkę jedzenia jak domyślam? A ogórek dla smakoszy?? Napoje z Lubelszczyzny? Co HERBAPOL??!! A inni? Polmos? Perła? Hipokryzja… za moje pieniądze.

Choć do „ekipy” lubelskiej nie mam zbyt wielu zastrzeżeń, a prezydenta nawet lubię, to smutna taka relacja w stylu – partia baluje, a lud ma te bale haruje…

PS. Zdjęcie kobiety, dla przyjemności :-).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 12 lutego 2012 by in Polityka, Tematy and tagged , , , , , , , .

Nawigacja

%d blogerów lubi to: